ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ. (BACK AGAIN)
![ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ. (BACK AGAIN)](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihyphenhyphen_EO8d5eR6jsH5D79eFMs3zkNgPfb-RK-LINbkoqZzC-kwaCPUnv9OsrT1px5g_EPMcC5wspgmCn706ejXcBpJEhAwehtx4I0V_RFHOooc2J_tUemPKvE4b3uVjqqud-yuD63EqoApE/s460/silas.jpg)
Ναι ρε, ο κοσμος μου χρωσταει, κι αν δε μου τα δωσει με το καλο, θα τα παρω με το ζορι..
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Οδοιπορε δεν υπαρχει δρομος, τον δρομο τον φτιαχνεις προχωρωντας. Α.Ματσαδο
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
serafimsilas@gmail.com
3 σχόλια:
Το σκεφτόμουνα κι εγώ αυτό με το τραγούδι και το Λαζόπουλο!!! Τελικά δεν είμαι ο μόνος! Αυτό το πράγμα όλοι οι ηθοποιοί να είναι και επίδοξοι αηδοί, καταντά αηδία...:-)
αοιδοι ηθελα να πω, αν γινεται διορθωστε το ορθογραφικο μου λαθος
Σίλα, όταν λέει ο Γιώργος ότι θα αλλάξει την χώρα εννοεί ότι από χώρα παχύσαρκων θα μας μετατρέψει σε ασκητές από την πείνα. Δύσκολες μέρες περιμένουν τα ινστιτούτα αδυνατίσματος!Επίσης, η κυβέρνηση εκτός από τους διεθνείς χρημοτοπιστωτικούς οργανισμους χρωστάει στην Τζούλια. Προτείνω, λοιπόν να ανακηρύχθεί εθνική μας πορνοστάρ!
Φιλιά, ΜΣ
Δημοσίευση σχολίου